Centre de torneigsFinalitzats#1260088

chess Friends Club in Riyadh# Blitz Tournament

Aràbia Saudí ( KSA )COFFEE PLANET, https://maps.app.goo.gl/QrCSgZSr6iTSf9St6?g_st=ipc2026/09/26 – 2026/09/26Suïssa · 7 RondesAràbia Saudí ( KSA ) · COFFEE PLANET, https://maps.app.goo.gl/QrCSgZSr6iTSf9St6?g_st=ipc09/26 – 09/26Suïssa · 7 RondesBlitz · Blitz:5 minutes,3 sec incremeant from move 1Mitjana Elo / edat 1543 / 2934 jugadors

Dades actualitzades del torneig: Dades del jugador, Històric Classificació. Algunes seccions són temporàriament inaccessibles.

Arbitratge principal
ALARIS,NAIF MOHAMMED 21533407
Direcció del torneig
—
Organitzador
MR.Abdullah Hamad S.Alosaimi 21527440
Elo càlcul
Rating national, Rating international
Lloc
COFFEE PLANET, https://maps.app.goo.gl/QrCSgZSr6iTSf9St6?g_st=ipc ↗
Mitjana edat Elo
1543 / 29
Aparellaments programació
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Detalls del torneig
Torneig
chess Friends Club in Riyadh# Blitz Tournament
Federació
Aràbia Saudí ( KSA )
Dates
2026-09-26
Format
Suïssa
Rondes
7
El control del temps
Blitz · Blitz:5 minutes,3 sec incremeant from move 1
Arbitratge principal
ALARIS,NAIF MOHAMMED 21533407
Direcció del torneig
—
Organitzador
MR.Abdullah Hamad S.Alosaimi 21527440
Elo càlcul
Rating national, Rating international
Mitjana edat Elo
1543 / 29
Entrades
34
Aparellaments programació
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗

Anunci de l'organitzador

chess Friends Club ⏱ Blitz: 5 mins +3 sec, 7 Rounds �� 26 Sept 2025, 4:00pm to 9:00pm ��Open to all players with FIDE ID ⭐COFFEE PLANET, Riyadh,

Informació de la font

Veure font

Anunci de l'organitzador

chess Friends Club ⏱ Blitz: 5 mins +3 sec, 7 Rounds �� 26 Sept 2025, 4:00pm to 9:00pm ��Open to all players with FIDE ID ⭐COFFEE PLANET, Riyadh,

Informació de la font

Veure font

Classificació final Després de 7 Rondes

chess Friends Club in Riyadh# Blitz Tournament · Classificació final Després de 7 Rondes
El rang№JugadorFEDEloPuntsTB1TB2TB3
11Hamid, MohamedEGY21657030,522
29AGMNasroden, AbdulraufPHI17015,50,534,523,5
33Vicencio, EmmersonPHI19205,50,532,522,5
44AFMKunding, JulminFID1904502719,5
52Mohammad, SalahatJOR19535026,518,5
66Ali, Hamada AhmedEGY18434,503021,5
733Mustafa, Mohammed Farook BadiuddinIND04,5027,519
813AFMAlnuwaiser, Mohammed Bassam SKSA04,502719,5
923Athish, BalamuruganIND04,5024,518
1026Ghali, BacemTUN04,5024,518
115Alharbi, Abdullah MatarKSA18444,5023,516,5
1210Alsalman, Basil Ahmed MohammedKSA16724032,522,5
138Mahmoud, TarekEGY17734026,518,5
1432Monilla, AllanPHI0402618,5
1525Dawbi, Othman AbdullahKSA0402014
1616Alghamdi, SaeedKSA03,50,524,518
1730Hamdi Abdou, HassanEGY03,50,52216,5
1822Alzahrani, Sami SalemKSA03029,521
1931Mohamed Omer,IND03025,518,5
2024Brahim, Saifeddine,TUN0302518
2112Haj Kasem, Mohamad Kasem.SYR14983024,517,5
2220Alslman, Hammad Ahmed HKSA03022,516
2318Alquwayfili, SulaimanKSA0302215
2427Ghodhben, Fahed,TUN03020,515
2517Aljohani, Meshal,KSA03017,513
2634Raees, AhmedIND02,50,521,516
2721alwasel, faisal,KSA02,50,520,515,5
2814Ahmad, HusseinJOR02022,516
2928Haj Kasem, Kasem.SYR02019,515
3015Alarifi, Abdulrahman MohammedKSA02018,514,5
3119Alsari,Faris,KSA01020,515,5
327Gonzales, OmarPHI18100017,512,5
3311Alkhaled, Abdalkareem.SYR15790017,512,5
3429Haj Kasem, Zahar.SYR00015,511,5
Per la classificació final · 34 jugadors
Criteris de desempat ▾

TB1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group) · TB2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter) · TB3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

El rangJugadorRpPunts
1Hamid, MohamedEGY · 2165 · № 125127TB1 0 · TB2 30,5 · TB3 22
2AGM Nasroden, AbdulraufPHI · 1701 · № 919885,5TB1 0,5 · TB2 34,5 · TB3 23,5
3Vicencio, EmmersonPHI · 1920 · № 318545,5TB1 0,5 · TB2 32,5 · TB3 22,5
4AFM Kunding, JulminFID · 1904 · № 416755TB1 0 · TB2 27 · TB3 19,5
5Mohammad, SalahatJOR · 1953 · № 217595TB1 0 · TB2 26,5 · TB3 18,5
6Ali, Hamada AhmedEGY · 1843 · № 616684,5TB1 0 · TB2 30 · TB3 21,5
8AFM Alnuwaiser, Mohammed Bassam SKSA · 0 · № 1317164,5TB1 0 · TB2 27 · TB3 19,5
9Athish, BalamuruganIND · 0 · № 23—4,5TB1 0 · TB2 24,5 · TB3 18
10Ghali, BacemTUN · 0 · № 26—4,5TB1 0 · TB2 24,5 · TB3 18
11Alharbi, Abdullah MatarKSA · 1844 · № 515414,5TB1 0 · TB2 23,5 · TB3 16,5
12Alsalman, Basil Ahmed MohammedKSA · 1672 · № 1017454TB1 0 · TB2 32,5 · TB3 22,5
13Mahmoud, TarekEGY · 1773 · № 815294TB1 0 · TB2 26,5 · TB3 18,5
14Monilla, AllanPHI · 0 · № 32—4TB1 0 · TB2 26 · TB3 18,5
15Dawbi, Othman AbdullahKSA · 0 · № 25—4TB1 0 · TB2 20 · TB3 14
16Alghamdi, SaeedKSA · 0 · № 1614633,5TB1 0,5 · TB2 24,5 · TB3 18
17Hamdi Abdou, HassanEGY · 0 · № 30—3,5TB1 0,5 · TB2 22 · TB3 16,5
18Alzahrani, Sami SalemKSA · 0 · № 22—3TB1 0 · TB2 29,5 · TB3 21
19Mohamed Omer,IND · 0 · № 31—3TB1 0 · TB2 25,5 · TB3 18,5
20Brahim, Saifeddine,TUN · 0 · № 24—3TB1 0 · TB2 25 · TB3 18
21Haj Kasem, Mohamad Kasem.SYR · 1498 · № 1215233TB1 0 · TB2 24,5 · TB3 17,5
22Alslman, Hammad Ahmed HKSA · 0 · № 2014383TB1 0 · TB2 22,5 · TB3 16
23Alquwayfili, SulaimanKSA · 0 · № 1814593TB1 0 · TB2 22 · TB3 15
24Ghodhben, Fahed,TUN · 0 · № 27—3TB1 0 · TB2 20,5 · TB3 15
25Aljohani, Meshal,KSA · 0 · № 1713503TB1 0 · TB2 17,5 · TB3 13
26Raees, AhmedIND · 0 · № 34—2,5TB1 0,5 · TB2 21,5 · TB3 16
27alwasel, faisal,KSA · 0 · № 21—2,5TB1 0,5 · TB2 20,5 · TB3 15,5
28Ahmad, HusseinJOR · 0 · № 1413212TB1 0 · TB2 22,5 · TB3 16
29Haj Kasem, Kasem.SYR · 0 · № 28—2TB1 0 · TB2 19,5 · TB3 15
30Alarifi, Abdulrahman MohammedKSA · 0 · № 1512422TB1 0 · TB2 18,5 · TB3 14,5
31Alsari,Faris,KSA · 0 · № 1911701TB1 0 · TB2 20,5 · TB3 15,5
32Gonzales, OmarPHI · 1810 · № 700TB1 0 · TB2 17,5 · TB3 12,5
33Alkhaled, Abdalkareem.SYR · 1579 · № 1100TB1 0 · TB2 17,5 · TB3 12,5
34Haj Kasem, Zahar.SYR · 0 · № 29—0TB1 0 · TB2 15,5 · TB3 11,5