Turnirski centarZavršeno#1521856

SIRKIT KE-2 JEMPUTAN PARA 24 OKT 2026 (WANITA FIZIKAL)

Malezija ( MAS )The Gabion Garden Hall, Kuala Lumpur2026/10/24 – 2026/10/24Švajcarski · 5 KolaMalezija ( MAS ) · The Gabion Garden Hall, Kuala Lumpur10/24 – 10/24Švajcarski · 5 KolaUbrzani šah · 30 min, no incrementProsječno Rejting / dob 1460 / 328 igrači

Aktualizirani podaci o turnirima: Početni popis, Raspored, Parovi, Podaci o igraču, Povijesni Poredak. Neki odjeljci su privremeno nedostupni.

Glavni arbiter
FA Azhar Mohd Said, 5727669
Turnirski direktor
Mohd Johar Bin Johari
Organizator
—
Rejting Izračun
-
Lokacija
The Gabion Garden Hall, Kuala Lumpur ↗
Prosječna dob Rejting
1460 / 32
Parovi program
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Detalji turnira
turnir
SIRKIT KE-2 JEMPUTAN PARA 24 OKT 2026 (WANITA FIZIKAL)
Federacija
Malezija ( MAS )
datum
2026-10-24
formata
Švajcarski
Kola
5
Vrijeme kontrole
Ubrzani šah · 30 min, no increment
Glavni arbiter
FA Azhar Mohd Said, 5727669
Turnirski direktor
Mohd Johar Bin Johari
Organizator
—
Rejting Izračun
-
Prosječna dob Rejting
1460 / 32
ulaznici
8

Izvor informacija

Pogledaj izvor

Izvor informacija

Pogledaj izvor

Konačni poredak Poslije 5 Kola

SIRKIT KE-2 JEMPUTAN PARA 24 OKT 2026 (WANITA FIZIKAL) · Konačni poredak Poslije 5 Kola
Rankovi№IgračFEDRejtingtočkeTB1TB2TB3TB4TB5
15Afiqah Afrina Binti SilauddinSGR14624,5013,5413,511,5
27Keerthana A/P K. SivarathnamSGR04011,53117,5
38Siti Syarifah Binti AibiddinNSE0308310,54
42Siti SafuraNSE15102,5010213,55
56Lim Yee JinJHR14012072154
61Nazirah Binti ShamsudinnPRK15722042123,5
73Aqilah Syahira AhmadJHR14741121121
84Cindy Yeo Siaw HuiSWK1464104112,52
U konačnom rangu · 8 igrači
Dodatni kriteriji ▾

TB1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group) · TB2: Progressive Score, before FIDE-Tie-Break (PS)(Gamepoints) · TB3: Number of wins including byes (WIN) (Gamepoints, Forfeited games count) · TB4: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter) · TB5: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable

RankoviIgračtočke
1Afiqah Afrina Binti SilauddinSGR · 1462 · № 54,5TB1 0 · TB2 13,5 · TB3 4 · TB4 13,5 · TB5 11,5
2Keerthana A/P K. SivarathnamSGR · 0 · № 74TB1 0 · TB2 11,5 · TB3 3 · TB4 11 · TB5 7,5
3Siti Syarifah Binti AibiddinNSE · 0 · № 83TB1 0 · TB2 8 · TB3 3 · TB4 10,5 · TB5 4
4Siti SafuraNSE · 1510 · № 22,5TB1 0 · TB2 10 · TB3 2 · TB4 13,5 · TB5 5
5Lim Yee JinJHR · 1401 · № 62TB1 0 · TB2 7 · TB3 2 · TB4 15 · TB5 4
6Nazirah Binti ShamsudinnPRK · 1572 · № 12TB1 0 · TB2 4 · TB3 2 · TB4 12 · TB5 3,5
7Aqilah Syahira AhmadJHR · 1474 · № 31TB1 1 · TB2 2 · TB3 1 · TB4 12 · TB5 1
8Cindy Yeo Siaw HuiSWK · 1464 · № 41TB1 0 · TB2 4 · TB3 1 · TB4 12,5 · TB5 2