Turnirski centarZavršeno#1521770

IRT CIRCUITO ÑUBLE SUB 1800 CUARTA FECHA

Čile ( CHI )Salón Club de Ajedrez Chillán Viejo2026/10/18 – 2026/10/18Švajcarski · 5 KolaČile ( CHI ) · Salón Club de Ajedrez Chillán Viejo10/18 – 10/18Švajcarski · 5 KolaStandardni šah · 30 minutos + 30 seg. de incrementoProsječno Rejting / dob 1535 / 3620 igrači

Aktualizirani podaci o turnirima: Podaci o igraču, Povijesni Poredak. Neki odjeljci su privremeno nedostupni.

Glavni arbiter
AN Lucas García Abello ID 3415171
Turnirski direktor
Rodrigo Sepúlveda Palma ID 3424952
Organizator
Club de Ajedrez Chillán Viejo
Rejting Izračun
Rating national, Rating international
Lokacija
Salón Club de Ajedrez Chillán Viejo ↗
FIDE Event ID
502742
Prosječna dob Rejting
1535 / 36
Parovi program
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Detalji turnira
turnir
IRT CIRCUITO ÑUBLE SUB 1800 CUARTA FECHA
Federacija
Čile ( CHI )
datum
2026-10-18
formata
Švajcarski
Kola
5
Vrijeme kontrole
Standardni šah · 30 minutos + 30 seg. de incremento
Glavni arbiter
AN Lucas García Abello ID 3415171
Turnirski direktor
Rodrigo Sepúlveda Palma ID 3424952
Organizator
Club de Ajedrez Chillán Viejo
Rejting Izračun
Rating national, Rating international
Prosječna dob Rejting
1535 / 36
FIDE Event ID
502742
ulaznici
20

Izvor informacija

Pogledaj izvor

Izvor informacija

Pogledaj izvor

Konačni poredak Poslije 5 Kola

IRT CIRCUITO ÑUBLE SUB 1800 CUARTA FECHA · Konačni poredak Poslije 5 Kola
Rankovi№IgračFEDRejtingtočkeTB1TB2TB3
13Palma Rodriguez, JoseCHI17115013,516
26Villa Doyharcabal, JoseCHI1657401310
35Morales Andrades, Rodrigo IgnacioCHI17023,5012,57,5
42Parraguez Cornejo, Jose LuisCHI17283013,58,25
54Meza Alarcon, Jose SebastianCHI170530137,5
613Saavedra Saavedra, FranciscoCHI141530135
71Hofflingler Becerra, Felipe EstebanCHI17313011,57,25
87Villegas Villegas, MarlinCHI15903010,56
912Villasenor Ayala, Maximiano AlejandroCHI14683010,56
1010Munoz Bobadilla, MaxCHI152930105
1111Ortiz Hidalgo, Martin FernaandoCHI15032,5014,57,5
1218Zawadsky Burgos, Alberto EmilioCHI02,508,53,75
139Acevedo Gonzalez, Juan PabloCHI156920134
148Sepulveda Palma, RodrigoCHI158620124
1516Vasquez Valenzuela, Jose SebastianCHI02010,52
1615Torres Rossel, Hernan EduardoCHI01,50122,25
1719Zawadsky Burgos, Diego LeonCHI0109,51
1817Yevenes Bascunan, JuanCHI0109,51
1914Espinoza Provoste, Alfonso BernardoCHI01071
2020Zawadsky Burgos, Julieta AmandaCHI0106,51
U konačnom rangu · 20 igrači
Dodatni kriteriji ▾

TB1: Izravno susretanje (DE) · TB2: Buchholz Dodatni kriteriji Varijabilni (2023) Bodovi po partijama, Cut1) · TB3: Sonneborn Berger Tie-Break Variable (2023) (Gamepoints)

RankoviIgračtočke
1Palma Rodriguez, JoseCHI · 1711 · № 35TB1 0 · TB2 13,5 · TB3 16
12Zawadsky Burgos, Alberto EmilioCHI · 0 · № 182,5TB1 0 · TB2 8,5 · TB3 3,75
16Torres Rossel, Hernan EduardoCHI · 0 · № 151,5TB1 0 · TB2 12 · TB3 2,25
18Yevenes Bascunan, JuanCHI · 0 · № 171TB1 0 · TB2 9,5 · TB3 1