Turnirski centarZavršeno#1514904

William Carey Challenge Trophy - Individual Chess Championship 2026 11 Boys (2015 / 2016)

Šri Lanka ( SRI )2026/10/10 – 2026/10/10Švajcarski · 5 KolaŠri Lanka ( SRI )10/10 – 10/10Švajcarski · 5 KolaStandardni šah · 90 minutes per game (45 minutes per player)Prosječno Rejting / dob 1409 / 1027 igrači

Aktualizirani podaci o turnirima: Početni popis, Raspored, Parovi, Podaci o igraču, Povijesni Poredak. Neki odjeljci su privremeno nedostupni.

Glavni arbiter
IA Jayasinghe, Erosh 9901779
Turnirski direktor
Ms. Mallika Wijesundara
Organizator
—
Rejting Izračun
-
Lokacija
—
Prosječna dob Rejting
1409 / 10
Parovi program
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Detalji turnira
turnir
William Carey Challenge Trophy - Individual Chess Championship 2026 11 Boys (2015 / 2016)
Federacija
Šri Lanka ( SRI )
Lokacija
—
datum
2026-10-10
formata
Švajcarski
Kola
5
Vrijeme kontrole
Standardni šah · 90 minutes per game (45 minutes per player)
Glavni arbiter
IA Jayasinghe, Erosh 9901779
Turnirski direktor
Ms. Mallika Wijesundara
Organizator
—
Rejting Izračun
-
Prosječna dob Rejting
1409 / 10
ulaznici
27

Izvor informacija

Pogledaj izvor

Izvor informacija

Pogledaj izvor

Konačni poredak Poslije 5 Kola

William Carey Challenge Trophy - Individual Chess Championship 2026 11 Boys (2015 / 2016) · Konačni poredak Poslije 5 Kola
Rankovi№IgračFEDRejtingtočkeTB1TB2TB3TB4TB5
12Kemitha, OkinduSRI14744,5015,519417
21Ranvidu, W M Ganula ThasithSRI1570401417412,5
316Mallawaarachchi, Don Lashen RashveendraSRI0401315311
415Liyanage, Yehen MintharuSRI0401313,549
517Saminga, SahiruSRI03,5013,51437,5
624Wijeratne, NeleeshaSRI03,5011,513,537,75
714Liffthikhan, S L LaiqSRI03,5011,512,537,25
818Sanhith, J.A.KenukaSRI030131537
920Soysa, AadityaSRI030131537
106Anushman, Nigel JeshaiahSRI03010,511,534
1110Jayasinghe, KumuthSRI030101226,75
1227Zacky, AymanSRI02,50131425,25
1326Yugya, I W Hirun WidraSRI02,50131425
1423Wickramarachchi, DanulaSRI02,5011,512,524,25
1511Kaviratne, LeonSRI02,50111223,25
1612Kesarinda, AdeepaSRI02,5010,512,525,5
175Amuthathepan, KavinSRI02,50101123,25
1825Yoosuf, SheikSRI0201212,513,25
193Abdul Azeez, MohamedSRI02011,512,522
209Ekanayake, Sanul NethvinSRI02010,511,523
217De Silva, ShayanSRI020101122
2222Weerathunga, Pulithu Danal BopeSRI010111211
2319Shafraz Marickar, YahyaSRI0109,510,511
2413Kiyam, M.K.M.YusufSRI01091011
254Aharnish, HanielSRI0009,59,500
268Ekanayake, E A Sehas ThedaswinSRI0005500
2721Vakeesan, VarshithSRI0000000
U konačnom rangu · 27 igrači
Dodatni kriteriji ▾

TB1: Izravno susretanje (DE) · TB2: Buchholz Dodatni kriteriji Varijabilni (2023) Bodovi po partijama, Cut1) · TB3: Buchholz Dodatni kriteriji Varijabilni (2023) ( Bodovi po partijama) · TB4: Number of wins including byes (WIN) (Matchpoints, Forfeited games count) · TB5: Sonneborn Berger Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints)

RankoviIgračtočke
1Kemitha, OkinduSRI · 1474 · № 24,5TB1 0 · TB2 15,5 · TB3 19 · TB4 4 · TB5 17
2Ranvidu, W M Ganula ThasithSRI · 1570 · № 14TB1 0 · TB2 14 · TB3 17 · TB4 4 · TB5 12,5
3Mallawaarachchi, Don Lashen RashveendraSRI · 0 · № 164TB1 0 · TB2 13 · TB3 15 · TB4 3 · TB5 11
4Liyanage, Yehen MintharuSRI · 0 · № 154TB1 0 · TB2 13 · TB3 13,5 · TB4 4 · TB5 9
5Saminga, SahiruSRI · 0 · № 173,5TB1 0 · TB2 13,5 · TB3 14 · TB4 3 · TB5 7,5
6Wijeratne, NeleeshaSRI · 0 · № 243,5TB1 0 · TB2 11,5 · TB3 13,5 · TB4 3 · TB5 7,75
7Liffthikhan, S L LaiqSRI · 0 · № 143,5TB1 0 · TB2 11,5 · TB3 12,5 · TB4 3 · TB5 7,25
8Sanhith, J.A.KenukaSRI · 0 · № 183TB1 0 · TB2 13 · TB3 15 · TB4 3 · TB5 7
9Soysa, AadityaSRI · 0 · № 203TB1 0 · TB2 13 · TB3 15 · TB4 3 · TB5 7
10Anushman, Nigel JeshaiahSRI · 0 · № 63TB1 0 · TB2 10,5 · TB3 11,5 · TB4 3 · TB5 4
11Jayasinghe, KumuthSRI · 0 · № 103TB1 0 · TB2 10 · TB3 12 · TB4 2 · TB5 6,75
12Zacky, AymanSRI · 0 · № 272,5TB1 0 · TB2 13 · TB3 14 · TB4 2 · TB5 5,25
13Yugya, I W Hirun WidraSRI · 0 · № 262,5TB1 0 · TB2 13 · TB3 14 · TB4 2 · TB5 5
14Wickramarachchi, DanulaSRI · 0 · № 232,5TB1 0 · TB2 11,5 · TB3 12,5 · TB4 2 · TB5 4,25
15Kaviratne, LeonSRI · 0 · № 112,5TB1 0 · TB2 11 · TB3 12 · TB4 2 · TB5 3,25
16Kesarinda, AdeepaSRI · 0 · № 122,5TB1 0 · TB2 10,5 · TB3 12,5 · TB4 2 · TB5 5,5
17Amuthathepan, KavinSRI · 0 · № 52,5TB1 0 · TB2 10 · TB3 11 · TB4 2 · TB5 3,25
18Yoosuf, SheikSRI · 0 · № 252TB1 0 · TB2 12 · TB3 12,5 · TB4 1 · TB5 3,25
19Abdul Azeez, MohamedSRI · 0 · № 32TB1 0 · TB2 11,5 · TB3 12,5 · TB4 2 · TB5 2
20Ekanayake, Sanul NethvinSRI · 0 · № 92TB1 0 · TB2 10,5 · TB3 11,5 · TB4 2 · TB5 3
21De Silva, ShayanSRI · 0 · № 72TB1 0 · TB2 10 · TB3 11 · TB4 2 · TB5 2
22Weerathunga, Pulithu Danal BopeSRI · 0 · № 221TB1 0 · TB2 11 · TB3 12 · TB4 1 · TB5 1
23Shafraz Marickar, YahyaSRI · 0 · № 191TB1 0 · TB2 9,5 · TB3 10,5 · TB4 1 · TB5 1
24Kiyam, M.K.M.YusufSRI · 0 · № 131TB1 0 · TB2 9 · TB3 10 · TB4 1 · TB5 1
25Aharnish, HanielSRI · 0 · № 40TB1 0 · TB2 9,5 · TB3 9,5 · TB4 0 · TB5 0
26Ekanayake, E A Sehas ThedaswinSRI · 0 · № 80TB1 0 · TB2 5 · TB3 5 · TB4 0 · TB5 0
27Vakeesan, VarshithSRI · 0 · № 210TB1 0 · TB2 0 · TB3 0 · TB4 0 · TB5 0