Turnirski centarZavršeno#1508072

I Torneo Open Nal Categorias Intercolegiado COLPIO, Chiquinquirá-Infan Femen

Kolumbija ( COL )Sede COLPIO2026/10/01 – 2026/10/01Švajcarski · 5 KolaKolumbija ( COL ) · Sede COLPIO10/01 – 10/01Švajcarski · 5 KolaUbrzani šah · 10 Min + 5 Seg IncProsječno Rejting / dob 1000 / 1114 igrači

Aktualizirani podaci o turnirima: Podaci o igraču. Neki odjeljci su privremeno nedostupni.

Glavni arbiter
IA Rojas Villamil, Pedro
arbitraž
AAN Luis Sandoval, AAN Nilse Rojas, AAN Rafael Bay ... All arbiters
Turnirski direktor
Mg. Ariosto Alfonso Rodríguez Camargo
Organizator
COLPIO - Chiquinquirá
Rejting Izračun
-
Lokacija
Sede COLPIO ↗
Prosječna dob Rejting
1000 / 11
Parovi program
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Detalji turnira
turnir
I Torneo Open Nal Categorias Intercolegiado COLPIO, Chiquinquirá-Infan Femen
Federacija
Kolumbija ( COL )
datum
2026-10-01
formata
Švajcarski
Kola
5
Vrijeme kontrole
Ubrzani šah · 10 Min + 5 Seg Inc
Glavni arbiter
IA Rojas Villamil, Pedro
arbitraž
AAN Luis Sandoval, AAN Nilse Rojas, AAN Rafael Bay ... All arbiters
Turnirski direktor
Mg. Ariosto Alfonso Rodríguez Camargo
Organizator
COLPIO - Chiquinquirá
Rejting Izračun
-
Prosječna dob Rejting
1000 / 11
ulaznici
14

Najava organizatora

Mg. Ariosto Alfonso Rodríguez Camargo | Cel: 3143815540. Categorias Intercolegiados Femenino y Masculino Jueves 1 de Octubre de 2026 COLPIO - Diagonal a la Antigua Estación del Ferrocarril, Chiquinquirá, Boyacá

Izvor informacija

Pogledaj izvor

Najava organizatora

Mg. Ariosto Alfonso Rodríguez Camargo | Cel: 3143815540. Categorias Intercolegiados Femenino y Masculino Jueves 1 de Octubre de 2026 COLPIO - Diagonal a la Antigua Estación del Ferrocarril, Chiquinquirá, Boyacá

Izvor informacija

Pogledaj izvor

Konačni poredak Poslije 5 Kola

I Torneo Open Nal Categorias Intercolegiado COLPIO, Chiquinquirá-Infan Femen · Konačni poredak Poslije 5 Kola
Rankovi№IgračFEDRejtingtočkeTB1TB2TB3
114Vega Rojas, Carol JulianaCOL04,5014,54
21Aguasaco Pardo, Danna SophiaCOL04,5013,54
32Aguasaco Pardo, Karol SamanthaCOL04011,54
410Otálora Mendoza, EmilyCOL03015,53
57Fernández Muñoz,, Ana MaríaCOL02,50142
64Avanedaño Hernadez, Victoria CelesteCOL02,5013,52
73Amaya Rodriguez, Cielo FernandaCOL02014,52
85Ávila Torres, Sidny YinethCOL020142
911Restrepo Chaparro, Allison CelesteCOL020122
1012Rodriguez Sanchez, Sara ValentinaCOL020102
119Ortega Casas, Emili LilianaCOL01012,51
128López Beltrán,, Laura GabrielaCOL000140
136Castañeda Murcia, Sarah MichelleCOL000100
1413Sierra Martínez, Aura SofíaCOL000100
U konačnom rangu · 14 igrači
Dodatni kriteriji ▾

TB1: Izravno susretanje (DE) · TB2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter) · TB3: Number of wins including byes (WIN) (Gamepoints, Forfeited games count)

RankoviIgračtočke
1Vega Rojas, Carol JulianaCOL · 0 · № 144,5TB1 0 · TB2 14,5 · TB3 4
2Aguasaco Pardo, Danna SophiaCOL · 0 · № 14,5TB1 0 · TB2 13,5 · TB3 4
4Otálora Mendoza, EmilyCOL · 0 · № 103TB1 0 · TB2 15,5 · TB3 3