Turnirski centarZavršeno#1502135

Shopping City Turneu A ptr copiii din clasa pregatitoare & clasa I

Rumunija ( ROU )Shopping City Timisoara2026/10/03 – 2026/10/03Švajcarski · 6 KolaRumunija ( ROU ) · Shopping City Timisoara10/03 – 10/03Švajcarski · 6 KolaUbrzani šah · 10+3Prosječno Rejting / dob 977 / 713 igrači

Aktualizirani podaci o turnirima: Podaci o igraču, Povijesni Poredak. Neki odjeljci su privremeno nedostupni.

Glavni arbiter
Stanga Adrian
Turnirski direktor
Vlad Ungureanu
Organizator
Shopping City, Sah in Scoala, ACS Chess Family
Rejting Izračun
-
Lokacija
Shopping City Timisoara ↗
Prosječna dob Rejting
977 / 7
Parovi program
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Detalji turnira
turnir
Shopping City Turneu A ptr copiii din clasa pregatitoare & clasa I
Federacija
Rumunija ( ROU )
datum
2026-10-03
formata
Švajcarski
Kola
6
Vrijeme kontrole
Ubrzani šah · 10+3
Glavni arbiter
Stanga Adrian
Turnirski direktor
Vlad Ungureanu
Organizator
Shopping City, Sah in Scoala, ACS Chess Family
Rejting Izračun
-
Prosječna dob Rejting
977 / 7
ulaznici
13

Najava organizatora

Shopping City Turneu A

Izvor informacija

Pogledaj izvor

Najava organizatora

Shopping City Turneu A

Izvor informacija

Pogledaj izvor

Konačni poredak Poslije 6 Kola

Shopping City Turneu A ptr copiii din clasa pregatitoare & clasa I · Konačni poredak Poslije 6 Kola
Rankovi№IgračFEDRejtingtočkeTB1TB2TB3
110Table, AmosROU06212121
22DOCZY, CARINAROU042010,514
37Padureanu, MateiROU0419,510,513
48Popescu, Eva-MariaROU03,521,59,7510,5
54Gherman, ArthurROU03,5208,2511,5
61Ciocarda, GabrielaROU701322811
712Ticusi, MateiROU03185,512
85Kork, Astrid-BIANCAROU02,5163,7510
99STOIAN, EVA-NICOLEROU02,513,52,759,5
1011TATAR, ADRIANROU02,5133,257,5
116voicu, stefanROU01,5161,256
123Fuca-Tomescu, IuliaROU0015,500
1313Tatar, AdrianROU00000
U konačnom rangu · 13 igrači
Dodatni kriteriji ▾

TB1: Buchholz Dodatni kriteriji Varijabilni (2023) ( Bodovi po partijama) · TB2: Sonneborn Berger Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints) · TB3: Progressive Score, before FIDE-Tie-Break (PS)(Gamepoints)

RankoviIgračtočke
1Table, AmosROU · 0 · № 106TB1 21 · TB2 21 · TB3 21
2DOCZY, CARINAROU · 0 · № 24TB1 20 · TB2 10,5 · TB3 14
3Padureanu, MateiROU · 0 · № 74TB1 19,5 · TB2 10,5 · TB3 13
4Popescu, Eva-MariaROU · 0 · № 83,5TB1 21,5 · TB2 9,75 · TB3 10,5
5Gherman, ArthurROU · 0 · № 43,5TB1 20 · TB2 8,25 · TB3 11,5
6Ciocarda, GabrielaROU · 701 · № 13TB1 22 · TB2 8 · TB3 11
7Ticusi, MateiROU · 0 · № 123TB1 18 · TB2 5,5 · TB3 12
8Kork, Astrid-BIANCAROU · 0 · № 52,5TB1 16 · TB2 3,75 · TB3 10
9STOIAN, EVA-NICOLEROU · 0 · № 92,5TB1 13,5 · TB2 2,75 · TB3 9,5
10TATAR, ADRIANROU · 0 · № 112,5TB1 13 · TB2 3,25 · TB3 7,5
11voicu, stefanROU · 0 · № 61,5TB1 16 · TB2 1,25 · TB3 6
12Fuca-Tomescu, IuliaROU · 0 · № 30TB1 15,5 · TB2 0 · TB3 0
13Tatar, AdrianROU · 0 · № 130TB1 0 · TB2 0 · TB3 0