Turnir mərkəziBitib#1506641

KORONADAL CITY 26th Charter Anniversary Blitz Chess Tournament

Filippin ( PHI )City Mall Lobby, Koronadal City2026/10/04 – 2026/10/04İsveçrə sistemi · 7 turFilippin ( PHI ) · City Mall Lobby, Koronadal City10/04 – 10/04İsveçrə sistemi · 7 turBlits · 3min +2secOrta reytinq / yaş 1794 / 2791 oyunçular

Turnir məlumatları yenilənir: Oyunçu məlumatları, Tarixi sıralamalar. Bəzi bölmələr müvəqqəti əlçatan deyil.

Baş hakim
NA JOSEPH GENER PALERO
Baş hakimin müavini
NA ROMY A JUANICO
Hakimlər
Dave Gallaza, JM Magracia, Julius Silvederio
Turnir direktoru
JOSELITO DORMITORIO
Təşkilatçı
LGU Koronadal City, Koronadal Chess Club
Reytinqin hesablanması
Rating national
Məkan
City Mall Lobby, Koronadal City ↗
Orta reytinq / orta yaş
1794 / 27
Cütləşdirmə proqramı
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Turnir təfərrüatları
Turnir
KORONADAL CITY 26th Charter Anniversary Blitz Chess Tournament
Federasiya
Filippin ( PHI )
Tarix
2026-10-04
Format
İsveçrə sistemi
Turlar
7
Vaxt nəzarəti
Blits · 3min +2sec
Baş hakim
NA JOSEPH GENER PALERO
Baş hakimin müavini
NA ROMY A JUANICO
Hakimlər
Dave Gallaza, JM Magracia, Julius Silvederio
Turnir direktoru
JOSELITO DORMITORIO
Təşkilatçı
LGU Koronadal City, Koronadal Chess Club
Reytinqin hesablanması
Rating national
Orta reytinq / orta yaş
1794 / 27
İştirakçılar
91
Cütləşdirmə proqramı
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗

Mənbə məlumatı

Mənbəyə bax

Mənbə məlumatı

Mənbəyə bax

7 turdan sonra yekun sıralama

KORONADAL CITY 26th Charter Anniversary Blitz Chess Tournament · 7 turdan sonra yekun sıralama
Yer№OyunçuFEDReytinqXallarTB1TB2TB3
117Villa, RolandPHI1982703123
219Artieda, AbrilPHI19746030,521
320Gastala, MichaelPHI1959602719
421Arce, Ricardo Jr.PHI19466024,517,5
522Fiel, Carl Jasphyr LloydPHI19465,5128,522
615Abad, VerniedeckPHI19925,523021,5
72Asuncion, Gino AngeloPHI21675036,525,5
86Arce, RhynanPHI2065503322,5
91Cantonjos, AllanPHI2258503223
1030Lagudas, AlexanderPHI19245031,523
115Leyson, Phillip JohnPHI21245030,521,5
129Ali, MoctarPHI2055503021,5
1324Magalso, CiprianoPHI1945503021
1423Daud, Basari M.PHI19455028,520,5
1535Tanghinan, MicoPHI19035026,519
1627Nalam, DiovicPHI19385024,517,5
1731Martinez, ArwinPHI1915502417,5
188Tanagras, MikePHI2057502215
1910Segura, Kobi BryantPHI20464,5031,523
207Patrimonio, Mhyl Crese WaynePHI20634,5029,520,5
213Banguiran, EliasPHI21644,502819,5
2249Guay, JunreyPHI18284,502720
2312Quinonez, ReynaldoPHI20324,5026,519
2414Intila, DillonPHI20184032,523,5
2543Tamama, SaeedPHI18634030,522,5
2634Carcallas, GarryPHI19054029,520,5
2762Fenola, KentPHI1655402920
2829Dormitorio, JoselitoPHI19304027,519,5
2928Gener, Jayson A.PHI1935402721
3018Mamariong, AmirPHI19794026,519,5
314Lesaca, John ChristianPHI21594025,518,5
3213Jaron, Abdul Nasser N.PHI2028402517
3326Alim, AlexPHI19394024,517,5
3474Ollosa, Yllese MargarettePHI1570402418
3555Ballesta, Richard A.PHI17594023,517
3647Batislaong, Isaac ElmerPHI18334023,516,5
3746Hortilano, Venz AndreePHI1845402316
3842Decastillo, Zyle B.PHI1864402315
3952Yasin, Shane Ameera G.PHI18044022,516
4056Balanga-An, Steve FrancisPHI1734402115
4157Gener, Kate A.PHI17264020,514
4291Ciencia, Carlomagno C.PHI18413,5029,520
4311Leysa, FerdinandPHI20433,502820
4450Magalso, Cipriano AngeloPHI18133,502820
4533Aparte, JacobPHI19053,502820
4654Anguring, Althea B.PHI17843,502720
4725Resurreccion, Eddie Jr.PHI19413,502719,5
4851Bautista, Nathan EdisonPHI18073,5024,516,5
4948Guillermo, S J Samuel RaphaelPHI18333,502418,5
5032Akang, Datu Prince RafahPHI19133,5023,517
Yekun yer üzrə · 91 oyunçu
Əlavə göstəricilər ▾

TB1: Şəxsi qarşılaşma (DE) · TB2: Buchholz əlavə göstəricisi (2023) (partiya xalları) · TB3: Buchholz Tie-Break Variable (2023) (Gamepoints, Median1)

YerOyunçuXallar
1Villa, RolandPHI · 1982 · № 177TB1 0 · TB2 31 · TB3 23
2Artieda, AbrilPHI · 1974 · № 196TB1 0 · TB2 30,5 · TB3 21
3Gastala, MichaelPHI · 1959 · № 206TB1 0 · TB2 27 · TB3 19
4Arce, Ricardo Jr.PHI · 1946 · № 216TB1 0 · TB2 24,5 · TB3 17,5
5Fiel, Carl Jasphyr LloydPHI · 1946 · № 225,5TB1 1 · TB2 28,5 · TB3 22
6Abad, VerniedeckPHI · 1992 · № 155,5TB1 2 · TB2 30 · TB3 21,5
7Asuncion, Gino AngeloPHI · 2167 · № 25TB1 0 · TB2 36,5 · TB3 25,5
8Arce, RhynanPHI · 2065 · № 65TB1 0 · TB2 33 · TB3 22,5
9Cantonjos, AllanPHI · 2258 · № 15TB1 0 · TB2 32 · TB3 23
10Lagudas, AlexanderPHI · 1924 · № 305TB1 0 · TB2 31,5 · TB3 23
11Leyson, Phillip JohnPHI · 2124 · № 55TB1 0 · TB2 30,5 · TB3 21,5
12Ali, MoctarPHI · 2055 · № 95TB1 0 · TB2 30 · TB3 21,5
13Magalso, CiprianoPHI · 1945 · № 245TB1 0 · TB2 30 · TB3 21
14Daud, Basari M.PHI · 1945 · № 235TB1 0 · TB2 28,5 · TB3 20,5
15Tanghinan, MicoPHI · 1903 · № 355TB1 0 · TB2 26,5 · TB3 19
16Nalam, DiovicPHI · 1938 · № 275TB1 0 · TB2 24,5 · TB3 17,5
17Martinez, ArwinPHI · 1915 · № 315TB1 0 · TB2 24 · TB3 17,5
18Tanagras, MikePHI · 2057 · № 85TB1 0 · TB2 22 · TB3 15
19Segura, Kobi BryantPHI · 2046 · № 104,5TB1 0 · TB2 31,5 · TB3 23
20Patrimonio, Mhyl Crese WaynePHI · 2063 · № 74,5TB1 0 · TB2 29,5 · TB3 20,5
21Banguiran, EliasPHI · 2164 · № 34,5TB1 0 · TB2 28 · TB3 19,5
22Guay, JunreyPHI · 1828 · № 494,5TB1 0 · TB2 27 · TB3 20
23Quinonez, ReynaldoPHI · 2032 · № 124,5TB1 0 · TB2 26,5 · TB3 19
24Intila, DillonPHI · 2018 · № 144TB1 0 · TB2 32,5 · TB3 23,5
25Tamama, SaeedPHI · 1863 · № 434TB1 0 · TB2 30,5 · TB3 22,5
26Carcallas, GarryPHI · 1905 · № 344TB1 0 · TB2 29,5 · TB3 20,5
27Fenola, KentPHI · 1655 · № 624TB1 0 · TB2 29 · TB3 20
28Dormitorio, JoselitoPHI · 1930 · № 294TB1 0 · TB2 27,5 · TB3 19,5
29Gener, Jayson A.PHI · 1935 · № 284TB1 0 · TB2 27 · TB3 21
30Mamariong, AmirPHI · 1979 · № 184TB1 0 · TB2 26,5 · TB3 19,5
31Lesaca, John ChristianPHI · 2159 · № 44TB1 0 · TB2 25,5 · TB3 18,5
33Alim, AlexPHI · 1939 · № 264TB1 0 · TB2 24,5 · TB3 17,5
35Ballesta, Richard A.PHI · 1759 · № 554TB1 0 · TB2 23,5 · TB3 17
36Batislaong, Isaac ElmerPHI · 1833 · № 474TB1 0 · TB2 23,5 · TB3 16,5
38Decastillo, Zyle B.PHI · 1864 · № 424TB1 0 · TB2 23 · TB3 15
39Yasin, Shane Ameera G.PHI · 1804 · № 524TB1 0 · TB2 22,5 · TB3 16
41Gener, Kate A.PHI · 1726 · № 574TB1 0 · TB2 20,5 · TB3 14
42Ciencia, Carlomagno C.PHI · 1841 · № 913,5TB1 0 · TB2 29,5 · TB3 20
43Leysa, FerdinandPHI · 2043 · № 113,5TB1 0 · TB2 28 · TB3 20
44Magalso, Cipriano AngeloPHI · 1813 · № 503,5TB1 0 · TB2 28 · TB3 20
45Aparte, JacobPHI · 1905 · № 333,5TB1 0 · TB2 28 · TB3 20
46Anguring, Althea B.PHI · 1784 · № 543,5TB1 0 · TB2 27 · TB3 20
47Resurreccion, Eddie Jr.PHI · 1941 · № 253,5TB1 0 · TB2 27 · TB3 19,5
48Bautista, Nathan EdisonPHI · 1807 · № 513,5TB1 0 · TB2 24,5 · TB3 16,5
50Akang, Datu Prince RafahPHI · 1913 · № 323,5TB1 0 · TB2 23,5 · TB3 17