Turnir mərkəziBitib#1503169

43rd CKA Open Classical Chess Tournament 2026 Please Contact - 9373345187

Hindistan ( IND )Touchwood School, Sahastradhara Road, Dehradun2026/10/02 – 2026/10/04İsveçrə sistemi · 7 turHindistan ( IND ) · Touchwood School, Sahastradhara Road, Dehradun10/02 – 10/04İsveçrə sistemi · 7 turStandart · 45 Minutes + 30 Seconds increment per moveOrta reytinq / yaş 1437 / 2163 oyunçular

Turnir məlumatları yenilənir: Oyunçu məlumatları, Tarixi sıralamalar. Bəzi bölmələr müvəqqəti əlçatan deyil.

Baş hakim
IA Anurag Singh 25096826
Baş hakimin müavini
SNA Rohan N
Turnir direktoru
—
Təşkilatçı
Chess Knight Academy
Reytinqin hesablanması
-
Məkan
Touchwood School, Sahastradhara Road, Dehradun ↗
Orta reytinq / orta yaş
1437 / 21
Cütləşdirmə proqramı
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Turnir təfərrüatları
Turnir
43rd CKA Open Classical Chess Tournament 2026 Please Contact - 9373345187
Federasiya
Hindistan ( IND )
Tarix
2026-10-02 – 2026-10-04
Format
İsveçrə sistemi
Turlar
7
Vaxt nəzarəti
Standart · 45 Minutes + 30 Seconds increment per move
Baş hakim
IA Anurag Singh 25096826
Baş hakimin müavini
SNA Rohan N
Turnir direktoru
—
Təşkilatçı
Chess Knight Academy
Reytinqin hesablanması
-
Orta reytinq / orta yaş
1437 / 21
İştirakçılar
63
Cütləşdirmə proqramı
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗

Mənbə məlumatı

Mənbəyə bax

Mənbə məlumatı

Mənbəyə bax

7 turdan sonra yekun sıralama

43rd CKA Open Classical Chess Tournament 2026 Please Contact - 9373345187 · 7 turdan sonra yekun sıralama
Yer№OyunçuFEDReytinqXallarTB1
15Suryansh Kuksal,IND15876,530,5
21Mohan, Chandre NaithaniIND1652635,5
312Kartikey Nainwal,IND1506628,5
413Manan Singh Bankoti,IND14955,531
57Amit, VermaIND15525,530,5
68Parikshit, NautiyalIND1542532,5
79Biswas, M BIND1539530,5
83Anil, Kumar GairolaIND1628527
947Rawat, RitvikkIND0526,5
1059Uniyal, SamakshIND0526,5
116Kuldeep, Kumar AcharyaIND15784,531,5
1240Jamir, ArkodongIND04,530,5
1348Rawat, SaurabhIND04,530
1410Bhatia, BrindaIND15264,529
1511Vinod Singh,IND15144,529
1649Rohan N,IND04,528,5
1743Mokshagna Meesala,IND0428,5
1821Agrim, SharmaIND0428
1914Rajvardhan, MaidulyIND1469427
2016Debadrito Dasgupta,IND1438427
2125Apurba Mandal,IND0427
2245R, MuthukumaranIND0426
2339Harjas Singh Chadha,IND0425,5
2454Shelly, SoumyaIND0424
2524Anay Anand,IND0421
2638Gaurav Bhatt,IND0420
2737Dutt, KailashIND0418,5
284Hemant, Kumar PandeIND16023,527,5
2915Kundana Mandha,IND14603,527
3031Bijlwan, AkshIND03,527
3132Chadha, AaravIND03,525,5
3242Manyata,IND0329
3328Ashish Singh,IND0327
3452Saurav Pathak,IND0325
3523Anand, AshwathIND0324
3656Tanay Dosad,IND0324
3758Udit Sharma,IND0324
3853Shahswat Panwar,IND0323,5
3917Aakassh Rawat,IND0322
4055Shivika Panwar,IND0322
4144Noor Mohammad,IND0321
4236Dipankar Nigam,IND0320,5
4360Vedanshi Srivastava,IND0320,5
4430Bharatagraj V,IND02,525,5
4546Rana, DevanshIND02,522,5
4663Shaurya Rawat,IND02,516
4719Aditya Singh,IND0226,5
4822Ahuja, KrishivIND0223,5
4941Kamakshi Pandey,IND0220,5
5033Chirag Ahuja,IND0220
Yekun yer üzrə · 63 oyunçu
Əlavə göstəricilər ▾

TB1: Buchholz əlavə göstəricisi (2023) (partiya xalları)

YerOyunçuXallar