Turnir mərkəziDavam edir#1483578

7th 4NCL Autumn Online Congress Open

England ( ENG )Online - https://lichess.org/2026/09/01 – 2026/11/24İsveçrə sistemi · 7 turEngland ( ENG ) · Online - https://lichess.org/09/01 – 11/24İsveçrə sistemi · 7 turStandart · G/45' + 15"/moveOrta reytinq / yaş 1701 / 4837 oyunçular

Turnir məlumatları yenilənir: Başlanğıc siyahısı, Cədvəl, Cütləşdirmələr, Oyunçu məlumatları, Tarixi sıralamalar. Bəzi bölmələr müvəqqəti əlçatan deyil.

Baş hakim
IA Andy Howie
Baş hakimin müavini
IA Matthew Carr
Turnir direktoru
Michael Truran
Təşkilatçı
Four Nations Chess League
Reytinqin hesablanması
Rating national
Məkan
Online - https://lichess.org/ ↗
Orta reytinq / orta yaş
1701 / 48
Cütləşdirmə proqramı
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗
Turnir təfərrüatları
Turnir
7th 4NCL Autumn Online Congress Open
Federasiya
England ( ENG )
Tarix
2026-09-01 – 2026-11-24
Format
İsveçrə sistemi
Turlar
7
Vaxt nəzarəti
Standart · G/45' + 15"/move
Baş hakim
IA Andy Howie
Baş hakimin müavini
IA Matthew Carr
Turnir direktoru
Michael Truran
Təşkilatçı
Four Nations Chess League
Reytinqin hesablanması
Rating national
Orta reytinq / orta yaş
1701 / 48
İştirakçılar
37
Cütləşdirmə proqramı
Swiss-Manager from Heinz Herzog ↗

Təşkilatçının elanı

Register here: https://pci.jotform.com/form/261271677082359 Round 1: 1 September Round 2: 15 September Round 3: 29 September Round 4: 13 October Round 5: 27 October Round 6: 10 November Round 7: 24 November

Mənbə məlumatı

Mənbəyə bax

Təşkilatçının elanı

Register here: https://pci.jotform.com/form/261271677082359 Round 1: 1 September Round 2: 15 September Round 3: 29 September Round 4: 13 October Round 5: 27 October Round 6: 10 November Round 7: 24 November

Mənbə məlumatı

Mənbəyə bax

Sıralama

7th 4NCL Autumn Online Congress Open · Sıralama
Yer№OyunçuFEDReytinqXallarTB1TB2TB3TB4
16Bimpson, TomENG18773,503,56,57,5
24Thompson, DanielENG1943305,5910,5
312Leighton, LindseyCAN1835305,58,510
416Li, AliceENG1752304,57,59
510Rizvi, NasirWLS183930478,5
62WFMVarney, ZoeENG2090303,56,57,5
71CMGraham, David BENG2226303,567,5
829Sudagar, Vidhyuth KavinENG157430367
923Anderson, Thomas RSCO16692,505,58,59,5
107Aydın Koçak, YavuzENG18742,5046,58
1130Maksak, LiubavaENG15582,5046,58
1228Gomez, HalENG16172,503,56,58
138Flynn, DavidENG18682,50367
1413Leonard, PeteENG17692,5035,56
1514Sathishkumar, GauthamENG176820589
1615Cole, Graham LENG1756204,589,5
1733Bhaduri, AvirajENG1447204,57,58,5
1837Timbrell, DanielENG020478,5
1911Cork, David JENG18352046,58
209Turner, JamesENG186520468
2131Nguyen, MinhENG1531202,54,55
2225Brennan, J RossSCO16541,505,5910,5
2319Johnson, Paul AENG17061,505,58,510
2424Al Haidar, HussamENG16661,50589,5
2517Heath, Chris WENG17161,50588,5
2618Gosling, Brian GeENG17081,504,57,59
2727Ezzo, TalalENG16211,50477,5
285Adam, MichaelSCO18791,503,56,57,5
2920Devenney, RayIRE17021,503,56,57,5
3036Vinoth, VarshythENG13641,503,567,5
3126Allan, John MENG16441,503,567
3232Llewellyn, Alan MWLS14671,503,55,56
3321Annan, JamesENG1694104,57,59
343Simpson, DerekENG1943104,57,58
3534Fancourt, Leslie JENG1414103,566
3622Li, LucianENG16870,503,578,5
3735Johnson, MarkENG13930035,56,5
Yekun yer üzrə · 37 oyunçu
Əlavə göstəricilər ▾

TB1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group) · TB2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter) · TB3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter) · TB4: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

YerOyunçuXallar
1Bimpson, TomENG · 1877 · № 63,5TB1 0 · TB2 3,5 · TB3 6,5 · TB4 7,5
2Thompson, DanielENG · 1943 · № 43TB1 0 · TB2 5,5 · TB3 9 · TB4 10,5
3Leighton, LindseyCAN · 1835 · № 123TB1 0 · TB2 5,5 · TB3 8,5 · TB4 10
4Li, AliceENG · 1752 · № 163TB1 0 · TB2 4,5 · TB3 7,5 · TB4 9
5Rizvi, NasirWLS · 1839 · № 103TB1 0 · TB2 4 · TB3 7 · TB4 8,5
6WFM Varney, ZoeENG · 2090 · № 23TB1 0 · TB2 3,5 · TB3 6,5 · TB4 7,5
7CM Graham, David BENG · 2226 · № 13TB1 0 · TB2 3,5 · TB3 6 · TB4 7,5
8Sudagar, Vidhyuth KavinENG · 1574 · № 293TB1 0 · TB2 3 · TB3 6 · TB4 7
9Anderson, Thomas RSCO · 1669 · № 232,5TB1 0 · TB2 5,5 · TB3 8,5 · TB4 9,5
10Aydın Koçak, YavuzENG · 1874 · № 72,5TB1 0 · TB2 4 · TB3 6,5 · TB4 8
11Maksak, LiubavaENG · 1558 · № 302,5TB1 0 · TB2 4 · TB3 6,5 · TB4 8
12Gomez, HalENG · 1617 · № 282,5TB1 0 · TB2 3,5 · TB3 6,5 · TB4 8
13Flynn, DavidENG · 1868 · № 82,5TB1 0 · TB2 3 · TB3 6 · TB4 7
14Leonard, PeteENG · 1769 · № 132,5TB1 0 · TB2 3 · TB3 5,5 · TB4 6
15Sathishkumar, GauthamENG · 1768 · № 142TB1 0 · TB2 5 · TB3 8 · TB4 9
16Cole, Graham LENG · 1756 · № 152TB1 0 · TB2 4,5 · TB3 8 · TB4 9,5
17Bhaduri, AvirajENG · 1447 · № 332TB1 0 · TB2 4,5 · TB3 7,5 · TB4 8,5
18Timbrell, DanielENG · 0 · № 372TB1 0 · TB2 4 · TB3 7 · TB4 8,5
19Cork, David JENG · 1835 · № 112TB1 0 · TB2 4 · TB3 6,5 · TB4 8
20Turner, JamesENG · 1865 · № 92TB1 0 · TB2 4 · TB3 6 · TB4 8
21Nguyen, MinhENG · 1531 · № 312TB1 0 · TB2 2,5 · TB3 4,5 · TB4 5
22Brennan, J RossSCO · 1654 · № 251,5TB1 0 · TB2 5,5 · TB3 9 · TB4 10,5
23Johnson, Paul AENG · 1706 · № 191,5TB1 0 · TB2 5,5 · TB3 8,5 · TB4 10
24Al Haidar, HussamENG · 1666 · № 241,5TB1 0 · TB2 5 · TB3 8 · TB4 9,5
25Heath, Chris WENG · 1716 · № 171,5TB1 0 · TB2 5 · TB3 8 · TB4 8,5
26Gosling, Brian GeENG · 1708 · № 181,5TB1 0 · TB2 4,5 · TB3 7,5 · TB4 9
27Ezzo, TalalENG · 1621 · № 271,5TB1 0 · TB2 4 · TB3 7 · TB4 7,5
28Adam, MichaelSCO · 1879 · № 51,5TB1 0 · TB2 3,5 · TB3 6,5 · TB4 7,5
29Devenney, RayIRE · 1702 · № 201,5TB1 0 · TB2 3,5 · TB3 6,5 · TB4 7,5
30Vinoth, VarshythENG · 1364 · № 361,5TB1 0 · TB2 3,5 · TB3 6 · TB4 7,5
31Allan, John MENG · 1644 · № 261,5TB1 0 · TB2 3,5 · TB3 6 · TB4 7
32Llewellyn, Alan MWLS · 1467 · № 321,5TB1 0 · TB2 3,5 · TB3 5,5 · TB4 6
33Annan, JamesENG · 1694 · № 211TB1 0 · TB2 4,5 · TB3 7,5 · TB4 9
34Simpson, DerekENG · 1943 · № 31TB1 0 · TB2 4,5 · TB3 7,5 · TB4 8
35Fancourt, Leslie JENG · 1414 · № 341TB1 0 · TB2 3,5 · TB3 6 · TB4 6
36Li, LucianENG · 1687 · № 220,5TB1 0 · TB2 3,5 · TB3 7 · TB4 8,5
37Johnson, MarkENG · 1393 · № 350TB1 0 · TB2 3 · TB3 5,5 · TB4 6,5